یک سهم با پتانسیل 10%

371
telegram nokhbegan-start
یک سهم با پتانسیل 10%Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 15Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سرمایه گذاری صنعت بیمه با نماد وبیمه را مشاهده می کنید.در شکل زیر سعی شده است که یکی از موج شماری های محتمل به روشنی به تصویر کشیده شود.همانطور که می بینید در این سناریو ایده بر آن است که در موج 4 به سر می بریم.لذا ریزش به عقیده ی بنده هنوز کامل نیست.اما نوسان های مثبت وجود دارد.

بر طبق روند شکست اتفاق افتاده است.و ما انتظار داریم در قالب کلاسیک سر و شانه ،پولبک یا ملاقاتی دیگر به خط شکسته شده در شکل داشته باشیم.کادر سبز رنگ همان الگوی کلاسیک است.

وضعیت اسیلاتور انرژی هم رو به بالاست.قطعا پس از تغییر فاز می توان بهتر راجع به شیفت روند کوتاه مدت اظهار نظر کرد.حمایت های سهم در حکم حد ضرر هستند.

وبیمه

 

موفق باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیگزارش کدال به زبان تحلیلها
نوشته بعدیسورپرایز شکبیر در مجمع سالیانه
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

2 نظرها

نطر گذاشتن