آیا گروه شیمیایی مثبت میماند !؟ گروه خودرو چطور !؟

  354
  telegram nokhbegan-start
  آیا گروه شیمیایی مثبت میماند !؟ گروه خودرو چطور !؟Reviewed by ارش حکمت on Jul 6Rating:

  شاخص گروه شیمیایی :

   


  خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  shakhes shimi

   

  با نگاه به نمودار شاخص شیمیایی شاهد خط روند صعودی پر قدرتی میباشیم که ,  شاخص هر بار برخورد به ان واکنش مثبت نشان داده است و حرکت صعودی اغاز کرده است .

  پس از اخرین برخورد به این خط روند بلند مدت , شاخص گروه مجددا مثبت شده است و در حال حاضر مقاومت 5115 واحدی پیش روی شاخص میباشد که برای رشد بیشتر باید از ان عبور کند .

   

   

  shakhes shimi2

   

  با نگاهی دقیقتر شاهد واگرایی مثبت بین نمودار شاخص و اندیکاتور MACD  نیز هستیم , که این واگرایی نیز احتمال شکست مقاومت و رشد گروه را زیاد میکند .

   

  شاخص گروه خودرو :

   

  shakhes khodro

   

  همانطور که در نمودار شاخص خودرو میبینید , شاخص خط حمایتی خود را به پایین شکسته است و در حال پول بک زدن به این خط شکسته شده میباشد .

  در مسیر شاخص خط روند نزولی میان مدت در 1200 واحدی قرار دارد که برای کامل کردن پول بک , ابتدا باید از ان بگذرد , بنابراین انتظار میرود که در محدوده 1200 واحدی بر فشار عرضه در گروه افزوده شود

  bashgah-banner nokhbegan-start

  مطلب هنوز نظری ندارد

  نطر گذاشتن