تعدیل منفی دو شرکت خودرویی

267
telegram nokhbegan-start
تعدیل منفی دو شرکت خودروییReviewed by منوچهر عطائی on Jun 15Rating:

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شرکت خورد سازی زامیاد (خزامیاد ) گزارش 12 ماهه خود را با تعدیل منفی گزارش کرده است و از 18 ریال سود قبلی به زیان سنگین 195 ریالی رسیده است.علت این زیان، کاهش در تولید و کاهش 14 درصدی در فروش و افزایش هزینه ها و کاهش 94 درصدی در سود عملیاتی میباشد..

تعدیل منفی دیگر از شرکت لیزینگ خودرو غدیر (والغدر) میباشد این شرکت طی اطلاعیه ای اعلام کرده است که بدلیل عدم دریافت پیشنهاد ارزنده برای فروش ساختمان های مازاد این شرکت و از طرفی به نظر مدیریت شرکت امکان رشد قیمت ملک در آینده وجود دارد و شرکت در گزارش اتی نسبت به تعدیل اثر ان در پیش بینی سال مالی 92 اقدام خواهد کرد لازم به ذکر است پیش بینی سود حاصل از فروش املاک فوق 24،771 میلیون ریال بوده است که محقق نشد. و موجب کاهش سود 22 تومانی به 16 تومان میشود

bashgah-banner
نوشته قبلیتعدیل مثبت سنگین از گروه پتروشیمی
نوشته بعدیضمیمه بر بام بازار
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن