شروع موج جدید برای وتوسم

  315
  telegram nokhbegan-start
  شروع موج جدید برای وتوسمReviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 9Rating:

   

  سلام بر دوستان بر بام بازاری؛


  خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  نگاهی کلی به وتوسم را از دو جهت دنبال خواهیم کرد.

  جهت اول در باب شمارش امواج الیوت نمایانگر حرکت قیمتی در جهت آخرین موج ایمپالس است.

  همانطور که می بینید موج ۱ از قیمت ۹۰ تا ۱۷۸ ادامه داشت.پس از ان موج ۲ تا ۱۴۳ تومان استراحت کرد.موج ۳، ۱٫۶۱۸ برابر موج اول سهم را تا ۳۰۷ تومان همراهی کرد و پس از آن موج اصلاحی ۴ تا همزمان با ریزش اخیر بازار تا ۲۵۰ تومان آمد.

  فشار خریدی که اخیرا ایجاد شده را می توان با یک سناریو در قالب موج ۵ توجیه کرد.لذا انتظار داریم سهم ۱۰% رشد را حداقل در این بازه داشته باشد.وضعیت میان مدت سهم به طور تئوریک تارگت قیمتی ۳۸۰ را نشان می دهد.

   

  اما بخش دوم در نگاه کلاسیک به صرف روند است.قرار می گذاریم که بر روی کف روند خرید داشته باشیم و در سقف آن (هم سقف خود روند و هم سقف نیم روند هایی که کمرنگ تر نشان داده شدند) اقدام به فروش یا کم کردن حجم کنیم.

  شکست روند نزولی شاخص قدرت نسبی و نقض واگرایی اخیر + فاز مثبت انرژی در macd گواه روند معاملاتی با برآیند مثبت برای سهم خواهد بود.

  توسم-1024x489

  bashgah-banner

  مطلب هنوز نظری ندارد

  نطر گذاشتن