شروع موج جدید برای وتوسم

  311
  telegramnokhbegan-start
  شروع موج جدید برای وتوسمReviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 9Rating:

   

  سلام بر دوستان بر بام بازاری؛


  خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  نگاهی کلی به وتوسم را از دو جهت دنبال خواهیم کرد.

  جهت اول در باب شمارش امواج الیوت نمایانگر حرکت قیمتی در جهت آخرین موج ایمپالس است.

  همانطور که می بینید موج ۱ از قیمت ۹۰ تا ۱۷۸ ادامه داشت.پس از ان موج ۲ تا ۱۴۳ تومان استراحت کرد.موج ۳، ۱٫۶۱۸ برابر موج اول سهم را تا ۳۰۷ تومان همراهی کرد و پس از آن موج اصلاحی ۴ تا همزمان با ریزش اخیر بازار تا ۲۵۰ تومان آمد.

  فشار خریدی که اخیرا ایجاد شده را می توان با یک سناریو در قالب موج ۵ توجیه کرد.لذا انتظار داریم سهم ۱۰% رشد را حداقل در این بازه داشته باشد.وضعیت میان مدت سهم به طور تئوریک تارگت قیمتی ۳۸۰ را نشان می دهد.

   

  اما بخش دوم در نگاه کلاسیک به صرف روند است.قرار می گذاریم که بر روی کف روند خرید داشته باشیم و در سقف آن (هم سقف خود روند و هم سقف نیم روند هایی که کمرنگ تر نشان داده شدند) اقدام به فروش یا کم کردن حجم کنیم.

  شکست روند نزولی شاخص قدرت نسبی و نقض واگرایی اخیر + فاز مثبت انرژی در macd گواه روند معاملاتی با برآیند مثبت برای سهم خواهد بود.

  توسم-1024x489 تصویر

  bashgah-banner

  مطلب هنوز نظری ندارد

  نطر گذاشتن